ar

na współczesne wyzwania i [ ar ]

platforma w transformacji powinny reagować na współczesne wyzwania i zmiany. Co nas dotyczy przede wszystkim może być związek pośrodku architekturą i środowiska, w taki sposób ażeby obraz miasta.

konkurs ar ma link na celu poszukiwania i konstruowania ludzką przestrzeń spośród duchem to miejsce w jeszcze w wyższym stopniu rozdrobnionych miastach i wsiach nieuporządkowanych, odkrywania idei ekologicznych i zrównoważonych ar w erze informacyjnej, oraz zintegrowanie twórcze koncepcje ze stałymi najważniejszych umiejętności w zakresie projektowania architektonicznego

konkurs wymaga od uczestników, ażeby szczegółowe spostrzeżenia i refleksje odnośnie do historii architektury, odkrywania skomplikowanych skoordynowanych wymaganiom architektury i środowiska, wypada zwrócić uwagę na imprezy w określonych miejscach i skonfigurować realne przestrzenie miejskie i architektoniczne. przypada szósta wydanie Uiahyp Cup Międzynarodowego Konkursu Studenckiego w Projektowania Architektonicznego, jedynego corocznego międzynarodowego konkursu dla studentów architektury w Chinach, która otrzymuje zapomoga Union International des Architektów Uia. Jest To platforma dla globalnych studentów architektury przechytrzyć do tematu platforma transformacji i dla reszty świata, ażeby zobaczyć najnowszy trend chińskiej edukacji architektonicznej.

Członkowie jury zaliczają się do wiodących architektów, dziekani i dyrektorzy spośród najlepszej klasy szkół architektury

przez Wzgląd trudnych tematów, prestiżowe jury, jakim sposobem i miejsca pracy zawodowej, konkurs Uiahyp Cup stała się jednym spośród głównych konkurencji studentów w Chinach, i jej ogólnoświatowy profil nadal rośnie.

ar metropolia st wieku zajmuje

metropolia st wieku zajmuje zbyt dużo wolne miejsca takie rozciąga.

takie nie powinien utrwalać ewoluuje po prostu rozwija

Co istotne i uciążliwy architektur można wymyślić, ażeby przekształcić istniejące przestrzenie do wyboru School of Architecture, Tsinghua University.

Artykuł z kategorii: ar | Odsłon:85