ar

może być przedsiębiorstwem klasy mechanizm [ ar ]

Uwierzytelnianie w Windows Microsoft twarz może być przedsiębiorstwem klasy mechanizm weryfikacji tożsamości ów zintegrowane z systemem Windows biometryczne ramowej Wbf jako podstawowy składnik Microsoft Windows o nazwie Windows Witam. Uwierzytelnianie systemu Windows Witam twarzy stosuje kamerę specjalnie skonfigurowane do obrazowania w podczerwieni Ir niedaleko do uwierzytelniania ar oraz odblokowania rzeczy z systemem Windows, jakim sposobem odblokować swój Microsoft Passport. wypożyczane dwójka podstawowe scenariusze na rzecz systemu Windows Witam uwierzytelniania twarzy w Windows istnieją uwierzytelniania, żeby zalogować się na co dzień albo odblokowanie oraz ponowne uwierzytelnienie się na co dzień udowodnić, iż wciąż ar tam istnieją.

Silnik rozpoznawania twarzy Okna Witam składa się na co dzień z czterech odrębnych etapów, jakie pozwalają Windows zrozumieć, kto może być przed czujnikiem w tym pierwszym kroku, wzorzec wykrywa użytkownik.s twarz w strumieniu aparatu, a odtąd lokalizuje twarzy punkty przełomowe również znany jako punkty wyrównanie, jakie odnoszą się na co dzień do oczu, nosa, ust, itd

iżby zapewnić wzorzec ma właściwie swojej twarzy w sprawie dokonania decyzji uwierzytelniania, zapewnia użytkownikowi może być skierowana w kierunku rzeczy stopni. zbytnio pomocą miejsc orientacyjny jako punkty zaczepienia, wzorzec bierze tysięcy próbek z różnych obszarów swej powierzchni do tworzenia reprezentacji. Reprezentacja w swojej w najwyższym stopniu podstawowej formie może być wykres kolumnowy przedstawiający jasnymi oraz ciemnymi różnic w obrębie punktów specyfiki. brak obrazu twarzy może być zawsze przechowywany to tylko wyobrażenie.

jak naprawdę nie jest przedstawieniem użytkownika w przedniej swej powierzchni matrycy, to może być względem użytkowników zapisanych w urządzeniu fizycznym

wyobrażenie powinien przekroczyć próg maszynowego nauczył przed algorytmu zaakceptuje go jako poprawny rozgrywka. o Ile jest wiele użytkowników uczestniczących w systemie, próg ten wzrośnie doskonale, żeby zapewnić, iż bezpieczeństwo naprawdę nie jest zagrożone.

Zapisy może być faza generowania reprezentacji albo zestaw przedstawień siebie, na przykład, o ile masz okularów może powinieneś zarejestrować się na co dzień z nimi oraz bez nich oraz ich przechowywanie w systemie do późniejszego porównania.

ar ten zespół przedstawień nazywa

ten zespół przedstawień nazywa swój profil kursu

Microsoft w życiu nie przechowuje rzeczywisty obraz oraz dane zapisy nie istnieją przesyłane do stron internetowych oraz aplikacji na potrzeby uwierzytelniania

z punktu widzenia bezpieczeństwa oraz integralności danych, Microsoft uważa rejestracji powinien mieć swoją własną odrębną krok, żeby upewnić się na co dzień, iż może być tylko kiedykolwiek przed czujnikiem.

Windows w automatyczny sposób będzie w życiu .

.

Artykuł z kategorii: ar | Odsłon:78