ar

mikro dioda elektroluminescencyjna Led [ ar ]

Przykładowe sposoby oraz systemy wykorzystują mikro dioda elektroluminescencyjna Led w wyświetlaczu z matrycą aktywną, iżby nadawać światło oraz diody Ir czujnika do wykrywania światła. Panel wyświetlacza udostępnia podłoże wyświetlacza mającego powierzchnia wyświetlacza, tablicę obwodów subpikseli, i szereg urządzeń selekcji. każdy perymetr subpiksel ar udostępnia układ pędny do działania odpowiedniego Ir emitujące promieniowanie podczerwone diody Led w trybie emisji światła. Każde urządzenie selekcyjny może być połączony link z odpowiednią diodą Ir wykrywania uruchamiający specjalistyczny pomiarowy diody Ir w trybie wykrywania światła.

Niniejszy wynalazek odnosi się ar na co dzień do układu wyświetlania

W szczególności, przykłady wykonania niniejszego wynalazku odnoszą się na co dzień do interaktywnych wyświetlaczy. Interaktywne systemy wyświetlania szybko stają się na co dzień wszechobecne w najbardziej nowoczesnych urządzeniach elektronicznych, takowych w jaki sposób komórki telefony, tablety oraz laptopy. Typowym interaktywny płaski system wyświetlania panel udostępnia obrotny panel wyświetlacza tłocznik i oddzielony receptor. Przykładowo, interaktywny system płaski wyświetlacz zwykle udostępnia obrotny panel wyświetlacza tłocznik i interaktywny ekran. interaktywny ekran udostępnia matrycę kondensatorów, które istnieją rozmieszczone w określonych miejscach na ekranie. Interakcyjnego ekranu może być umieszczony na aktywnym wyświetlaczu matrycy w ten sposób, iż kondensatory istnieją ustawione w strategicznych miejscach ponad aktywnym wyświetlaczu macierzy.

podczas Gdy użytkownik wchodzi w interakcję z interaktywnego ekranu wyjściu kondensatory specjalistyczny znak do procesora

znak może być potem przetwarzany jako sygnałów wejściowych, oraz potem wykorzystywane do zmiany czynnej panelu matrycą. takie interaktywne systemy wyświetlania wymagają dwóch osobnych urządzeń przeznaczonych do warstw ze sobą.

pozostałe typowe interaktywne systemy wyświetlania obejmują aktywną matrycą panel wyświetlacza z oddzielnym czujnikiem mieści się na co dzień w pobliżu aktywnego panelu wyświetlacza tłocznik. wynajmowane rozdzielne czujniki nie istnieją przekładane na aktywnym panelu wyświetlacza tłocznik, ale ułożone na terenach przyległych do niego, iżby ustrzec się utrudniania powierzchnia wyświetlania na panelu wyświetlacza.

ar receptor, takowy w jaki

receptor, takowy w jaki sposób receptor światła na przykład fotodioda wykrywa natężenie światła emisji oraz przekaźniki odpowiednich sygnałów do procesora

W odpowiedzi, procesor oblicza odbierane sygnały oraz steruje matrycą aktywną panel wyświetlacza zgodnie z obliczeniami

Zgodnie z tym, takie interaktywnych systemów graficznych wymaga dwóch odrębnych składników, znajdujących się na co dzień w sąsiedztwie siebie. figa.

może być blokiem .

.

Artykuł z kategorii: ar | Odsłon:78