ar

istnieją dostarczane przez niezależnego [ ar ]

Informacje zawarte na tej stronie istnieją dostarczane ar przez niezależnego dostawcę treści tych osób trzecich. Szczerze i to strony nie składają dosłownie żadnych gwarancji ani przedstawicielstwa w związku spośród nimi. o Ile jesteś związany spośród tą stronę i chciałbyś ją wykluczyć skontaktuj pressreleasesfranklyinc. com Prezydent Malecha może być prelegentem na tej weekendy Przyjaciół link San Diego Architektury sobotę rano serii głośników, znajdujących się na co dzień na terenie kampusu Newschool San Diego, luty, Prnewswire przez z okładem lat, Friends of San Diego Architektury został gospodarzem sobotę rano Seria głośników, otwartą dla publiczności.

Newschool Architektury Projektowania newschool posiada zaszczyt gościć taką inspirującą serię wykładów publicznie na swojej uczelni, umieszczony na F Street w San Diego, w każdą trzecią sobotę miesiąca

W ten weekend sobota, lutego, w późnej porze, newschool Prezydent Marvin J. Malecha będzie mówcą.

ar Jego prezentacja, wychowanie Architekci

Jego prezentacja, wychowanie Architekci na ekologiczne rozwiązania, koncentruje się na co dzień na przygotowaniu projektu myślących uczącym się na co dzień stać architekci i projektanci citizen, którzy zatrudniają zrównoważonych i regeneracyjne praktyk w rozwoju budynków i artefaktów życia. Prezentacja odbędzie się na co dzień również dyskusja o charakterze edukacji projektowania, decyzji projektowych kontekstu i przykłady miejsca pracy spośród architektów i studentów.

zawiera to projekt projekt zużycia energii i prezentacji, podkreślając wagę międzynarodowym poinformować kompleksowe i obejmujące praktyki projektowe

przyroda może być z pewnością jednym spośród nadrzędnych czynników wpływających na pracę architekta, powiedział przewodniczący Marvin J. Malecha, Nowa szkoła.

Jednakże, ważne, iżby zrozumieć wpływ kultury na owym, w jaki sposób ludzki umysł postrzega wpływ natury. moja życzenia może być podkreślenie tego większego pojęcia podczas mojej dyskusji, natomiast dla uczestników rozejść się spośród nowego spojrzenia na architekturę i stylistyka.

Prezydent Malecha posiada z okładem czterdzieści lat doświadczenia w środowisku akademickim, architektury i projektowania edukacji globalnej

Został rozpoznany jako Rotch podróż Scholar i nadal odbiera wiele prestiżowych nagród i wyróżnień w całej jego karierze.

zaliczają ar Się honorowego członkostwa w Europejskim Stowarzyszeniem Edukacji Architektonicznej Distinguished Professor w nagrodę odkąd Stowarzyszenia Collegiate Schools of Architecture Acsa, az Topaz Medallion doskonałości w zakresie szkolnictwa architektoniczny w przyznawaną wspólnie przez .

Artykuł z kategorii ar | Odsłon:130